Armed Heroes(BGI) apk hile

0

An amazing real-time 3D MMO Role-Playing Game you cannot miss!

After centuries of peace, the darkness falls, having the land swallowed by blood and chaos. Lords of old days disappeared one after another, leaving man trembling and moaning in hopeless shadows.The Lord of evils opens his eyes in the dark, he is waking, he is waiting. … Where are the heroes, the long been selected ones? … Will they appear before everything is too late? … Are you THE ONE?

Join hundreds of thousands of online gamers here to experience a real 3D MMOARPG, to enjoy fabulous real-time 3d actions and to make a difference on your own or with other online players on this novel land!

– CHOOSE WHO YOU WILL BE –
Six heroes of different classes are available for free choice: Warrior, Archer, Wizard, Necromancer, Assassin and Knight.
Each class owns his/her particular attribute and dozens of active/passive skills:learn and upgrade new skills wisely
Possessing life skills to have more fun: fishing, cooking, disenchanting, forging…
With more than 150,000 pieces of equipments to collect, inlay and enhance, you can continuously upgrade your heroes’ power and change their appearances as long as you like.
Create up to 6 different characters to play: experience different classes with different fabulous sound/skill special effects.

– FIND YOUR WAY TO BE A HERO –
Clean and clear UI ensures smooth and easy controls.
Follow the legend to complete series of mainline/ sideline quests: challenge your bravery through numerous dungeons by yourself or automated teaming-up with other players.
Perform your best actions against evil monsters & achieve higher Quest Rating to discover and collect rare equipments including helmet, shoulder, necklace, ring, breastplate, leg guard and costume…
Enjoy real time online battle in the arena: person to person, or clan to clan, challenge for the glory of heroes.

– ENJOY REAL-TIME ONLINE BATTLE –
A real Massive Mutiple Online RPG! You can fight as long as you can connect internet! Enjoy the fun of battle at anytime, anywhere with your friends!
Hundreds of PVE maps are waiting for your exploration! Challenge the terror demons with people through the online world together!
Here are really creative PVP gameplays!Never tried TD,dota and arena in a MMORPG? Come on here to get start!

– MONTHLY EVENTS & FREE UPDATES –
Always free to update new versions.
New weapons, new monsters and new dungeons will continue to add. Bir şaşırtıcı gerçek zamanlı 3D MMO Role Playing Game siz kaçırmayın!

Barış yüzyıllar sonra, karanlık kan ve kaos tarafından yutulması kara sahip düşer. Eski günlerde Lords karanlıkta gözlerini açar kötülüklerin umutsuz shadows.The Efendisi adam titriyordu ve inleme bırakarak, birbiri ardına yok, o uyanık olup, o bekliyor. Nerede … kahramanlar, uzun seçilmiş olanlar? Her şey çok geç olmadan … onlar görünecek mi? … Eğer ONE misiniz?

Muhteşem gerçek zamanlı 3d eylemleri zevk ve kendi ya da bu yeni topraklarda diğer online oyuncularla bir fark yaratmak için, gerçek bir 3D MMOARPG yaşamaya burada online oyuncuların yüz binlerce katılın!

– YOU OLACAK DSÖ TERCİH –
Farklı sınıfların altı kahramanları özgür seçim için kullanılabilir: Savaşçı, Okçu, Büyücü, büyücü, Assassin ve Knight.
Her sınıf onun / özel nitelik sahibi ve aktif / pasif becerileri onlarca: öğrenmek ve akıllıca yeni becerilerini yükseltmek
Daha fazla eğlenmek için yaşam becerileri sahip: balıkçılık, yemek pişirme, disenchanting, dövme …
Ekipmanların fazla 150.000 adet, toplamak kakma ve geliştirmek, sürekli senin kahramanların gücünü yükseltmek ve sürece istediğiniz gibi onların görünümlerini değiştirmek ile.
Farklı muhteşem ses / beceri ile özel efektler deneyim farklı sınıfları: oynamak için 6 farklı karakter oluşturun.

– KAHRAMAN OLMAK İÇİN YOL BUL –
Temiz ve berrak UI pürüzsüz ve kolay kontrolleri sağlar.
Mainline / yan çizgisi görevler dizi tamamlamak için efsane izleyin: kendiniz veya diğer oyuncular ile otomatik gruplandırma-up sayısız Zindandan cesareti meydan.
Kötü canavarlara karşı en iyi eylemleri gerçekleştirmek ve keşfetmek ve kask, omuz, kolye, yüzük, zırh, bacak koruma ve kostüm gibi nadir ekipmanları toplamak için daha yüksek Görev Değerlendirme ulaşmak …
Kişi kişi veya zümre zümre, kahramanlar zafer için meydan: arenada gerçek zamanlı online savaş keyfini çıkarın.

– GERÇEK ZAMANLI ONLINE SAVAŞIN TADINI ÇIKARIN –
Gerçek bir Massive Mutiple Online RPG! Bu sürece internete bağlanmak gibi mücadele edebilirsiniz! Her yerde arkadaşlarınızla, her zaman savaş eğlencenin tadını çıkarın!
PVE haritalar Yüzlerce keşif için bekliyor! Birlikte çevrimiçi dünyada insanlarla terör şeytanlar meydan!
Burada gerçekten yaratıcı PVP gameplays vardır! Bir MMORPG TD, dota ve arena denemediniz mi? Başlatmak almak için buraya gel!

– AYLIK OLAYLAR & ÜCRETSİZ GÜNCELLEME –
Yeni sürümlerini güncellemek için her zaman ücretsiz.
Yeni silahlar, yeni canavarlar ve yeni zindanlar eklemeye devam edecektir.

Armed Heroes(BGI)
Armed Heroes(BGI)
Armed Heroes(BGI)
Armed Heroes(BGI)
Armed Heroes(BGI)
Armed Heroes(BGI)

Ek bilgiler

Güncellendi : 16 Temmuz 2017
Yükleme sayısı : 500.000 – 1.000.000
Mevcut Sürüm : 5.03.02
Gereken Android sürümü : 4.0 ve üzeri İçerik Derecelendirme : PEGI 12 Orta Düzeyde Şiddet Daha fazla bilgi edinin
Etkileşimli Öğeler : Kullanıcı Etkileşimi, Dijital Satın Alma İşlemleri
Uygulama İçi Ürünler : Bir öğenin fiyatı: ₺2,21-₺223,05

DOWNLOAD: Armed Heroes(BGI)

Paylaş
Önceki İçerikOnline RPG AVABEL [Action] apk hile
Sonraki İçerikWslik Pvp Serverler apk hile
Türkiyenin En Büyük Oyun Hile sitelerinden birinin desteği ile kurulmuş olan bir sitedir. Bizi Takip Ediniz Farkı Yaşayınız.