Dmca Politikası / Yasal Bildirim

hileyi.com için DMCA Politikası

hileyi.com‘daki tüm içerik hileyie-posta ile gönderilir veya İnternet’teki çeşitli yerlerde kolayca bulunabilir ve herkesin kullanımına açıktır. Yayınlanan içeriklerin (resim ve videolar dahil olmak üzere), ABD Telif Hakkı Fuarı Kullanım Yasası’na (Başlık 17, ABD Kodu’na) göre haklarımıza gönderildiği düşünülmektedir.

Telif Hakkı İhlali Bildirimi

hileyi.com, 17 U.S.C. § 512 ve Dijital Binyıl Telif Hakkı Yasası (“DMCA”). Herhangi bir hak ihlali bildirimine yanıt vermek ve Dijital Binyıl Telif Hakkı Yasası (“DMCA”) ve diğer geçerli fikri mülkiyet yasaları uyarınca uygun önlemleri almak bizim politikamızdır.

Telif hakkıyla korunan materyaliniz hileyi.com’da yayınlanmışsa veya telif hakkıyla korunan materyalinizdeki bağlantılar herhangi bir arama motoruyla gönderilirse ve bu materyali kaldırmak istiyorsanız, aşağıdaki bölümde listelenen bilgileri ayrıntılı olarak içeren bir yazılı iletişim sağlamalısınız. Sitemizde telif haklarınızı ihlal eden bilgileri yanlış beyan ettiyseniz, zararlardan (maliyetler ve avukatlık ücretleri dahil) sorumlu olduğunuzu unutmayın. Bu konuda hukuki yardım almak için öncelikle bir avukata başvurmanızı öneririz.

Telif hakkı ihlali talebinde aşağıdaki unsurların bulunması gerekir:

İhlal edildiği iddia edilen münhasır hakkın sahibi adına hareket etmek için yetkili kişinin kanıtını sağlayın.
Sizinle iletişime geçebilmemiz için yeterli iletişim bilgilerini sağlayın. Ayrıca geçerli bir e-posta adresi de eklemelisiniz.
Hak ihlalinde bulunduğu iddia edilen ve materyalin hileyi.com arama sonuçlarında altında göründüğü en az bir arama terimi de dahil olmak üzere, telif hakkıyla korunan çalışmayı yeterince ayrıntılı olarak tanımlamanız gerekir.
Şikayetçi tarafın, materyalin şikayet edildiği şekilde kullanılmasının, telif hakkı sahibi, temsilcisi ya da kanun tarafından yetki verilmediğine inanıyor olduğuna dair bir açıklama.
Bildirimde yer alan bilgilerin doğru olduğunu ve yalan bey zerreciklerinin cezalandırılmasının şikayetçi tarafın ihlal edildiği iddia edilen münhasır hakkın sahibi adına hareket etmeye yetkili olduğunu bildiren bir bildirim.

İhlal edildiği iddia edilen münhasır hakkın sahibi adına hareket etmek için yetkili bir kişi tarafından imzalanmış olması gerekir.

İhlal bildirimini e-posta ile ([email protected]) gönderin

Bir e-posta yanıtı için lütfen bize bir ya da iki hafta izin verin. Şikayetinizi İnternet Hizmet Sağlayıcısı gibi diğer taraflara e-postayla göndermenizin talebinizi hızlandırmayacağını ve şikayetin düzgün yapılmaması nedeniyle gecikmeli bir cevap ile sonuçlanabileceğini unutmayın. Teşekkürler.