Train Conductor World apk hile

0

Train Conductor World apk hile

Pistleri yürütün ve kontrol edin, hareketi yönetin ve demiryol ağınızın büyümesini izleyin. Kaosun kontrol altında tutulması için çelik ve çabuk strateji sinirlerine ihtiyacınız olacak. Patlayıcı çökmeler, yakın özürler ve bölünmüş ikinci durumlar için yüksek uyarıda bulunun ..

Yeni arazide maceraya çıkın ve Avrupa kıtasının harikalarını birbirine bağlayın. Trenler, Paris’teki Arc De Triomphe’ı büyüterek ve Matterhorn’un tehlikeli zirvesinde dolaşarak Amsterdam kanallarında kıvrılıyor.

Demiryolunuzu optimize etmek için trenlerinizi özelleştirin – teslimatlarınızı hızlandırmak için roket güçlendiricilerini, yıldız madalyonları ve daha fazlasını kullanın. Dünyanın en büyük demiryolunu büyütürken, hepsi önemli!
Android izin talepleri;
– İnternet Erişimi ve Erişim Ağı Durumu kullanılır – oyun içinde stüdyomuzdan bir SSS sayfası ve duyurular sunmak; Reklamları kaldırmayı satın almayan kullanıcılar için bir çökmenin geri alınmasını etkinleştirmek; Reklamları kaldırmayı satın almayan kullanıcılar için geçiş reklamlarını göstermek; Oyunu geliştirmemize yardımcı olması için anonim kullanım istatistiklerini göndermek.
– Titreşim, bazı reklam ağlarının titreşim gerektiren geri alma özelliğini etkinleştirmek için kullanılır.
– Oyun içinde herhangi bir şey satın almaya karar verirseniz, faturalandırma kullanılır. Tüm satın alımlar her zaman kontrolünüz altındadır.

DOWNLOAD:

Train Conductor World v1.10.3 Mod Apk (Unlocked) – DROPLOAD 

Train Conductor World v1.10.3 Mod Apk (Unlocked) – SENDSPACE

Train Conductor World v1.10.3 Mod Apk (Unlocked) – ZİPPYSHARE

Train Conductor World v1.10.3 Mod Apk (Unlocked) – DRIVE LINK

Paylaş
Önceki İçerikSUP Multiplayer Racing apk hile
Sonraki İçerikFarm Paradise: Hay Island Bay apk hile
Türkiyenin En Büyük Oyun Hile sitelerinden birinin desteği ile kurulmuş olan bir sitedir. Bizi Takip Ediniz Farkı Yaşayınız.